PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Hydromasážní systém Ocean Wide Medic 3 / bez vany

Fotogalerie: Hydromasážní systém Ocean Wide Medic 3 / bez vany
Výrobce Ocean Wide
Dostupnost  
Kód produktu Medic 3
Kategorie Hydromasážní systémy Ocean Wide
ks
88 415,30 KčHydromasážní systém Ocean Wide Medic 3

 Koupí této vany jste získali komfortní a velmi kvalitní výrobek Ocean Wide . Vana je osazená hydromasážním a aeromasážním systémem s tzv. zónovým válcem, který nám poskytuje postupnou lymfatickou masáž. Systém je velmi efektivní, unikátní a přinese vám příjemné chvíle při jeho používání. Ovládání systémů je velmi snadné pomocí elektronického tlačítka, které zapíná a vypíná hydro/aero systém, umožňuje pulsaci obou systémů a má plynulou regulaci otáček ventilátoru. Nedílnou součástí této vany je desinfekční jednotka, která dokonale vydesinfikuje a vyčistí systém i vanu.

Vodní systém má automatické přisávání pasivního vzduchu do vodního potrubního systému. Trysky v bokách a nohách vany jsou tzv. MINI trysky, jejich průtok je cca 20 litrů vody za minutu, mají regulovatelný směr víření. Zvýšený počet zádových MICRO trysek zaručuje dokonalé, avšak citlivé promasírování všech svalových partií zad. Také tyto trysky mají regulovatelný směr proudu a jejich průtok je cca 10 litrů za minutu Jejich intenzita masírování je vzhledem k bezpečnosti (není dobré vystavovat páteř silnému proudu vody) nižší než u trysek bočních či v nohách.
Všechny tyto trysky jsou napojeny na zónový válec, který při provozu postupně přepíná proudící trysky od nohou směrem k hlavě tak, aby naháněl krev k srdci. Součástí el. ovládání je také STOP funkce zónového válce, kdy při jeho zastavení můžeme využívat právě proudících trysek neomezeně dlouhou dobu. Zónový válec má tzv. nulovou pozici, při které pracují všechny vodní trysky naráz a také z této pozice vždy startuje. 
Aaeromasáž ve dně vany představují ploské trysky, které zaručují komfortní relaxaci při používání tohoto systému.
K umocnění celkové pohody z lázně je ve vaně namontované LED světlo v modré barvě.. Hydromasážní systém je díky speciálním fittingám, lepeným spojům, drenážnímu provedení a vynikající montáži dokonale odvodněn, tzn. v systému nezůstává po vypuštění vany zbytková voda, která by se kazila a rostly by v ní bakterie. Samozřejmostí je automatické vysoušení aerosystému. Trysky a viditelné komponenty jsou pochromovány u německé firmy Fischer, která pracuje pro automobilový průmysl (Mercedes, BMW, Audi, VW, Škoda, Seat…..) a tudíž jsou velmi kvalitní a odolné.

 

Micro-záda 6ks
Mini-nohy 2ks
Air - dno 9ks
Mini - boky 6ks
Sání 1ks
Desifenkční jednotka  
Elektro ovládání 1ks
automatické přisávání vzduchu  
Zónový válec (lymfatická masáž)
Odtokový komplet  
Světlo modré 1ks

Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Hydromasážní systém Ocean Wide Medic 3 / bez vany

Hydromasážní systém Ocean Wide Medic 3 / bez vany
Diskuse k produktu Hydromasážní systém Ocean Wide Medic 3 / bez vanyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím