PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Hydromasážní systém Ocean Wide STANDARD PLUS 3 / bez vany

Fotogalerie: Hydromasážní systém Ocean Wide STANDARD PLUS 3 / bez vany
Výrobce Ocean Wide
Dostupnost  
Kód produktu Standard plus 3
Kategorie Hydromasážní systémy Ocean Wide
ks
44 933,50 KčHydromasážní systém Ocean Wide STANDARD PLUS 3

 

Koupí této vany jste získali velmi kvalitní výrobek Ocean Wide . Vana je osazená hydromasážním a aeromasážním systémem s možností mechanické regulace intenzity vodní masáže pomocí dvoucestného ventilu a možností přepínání zádové a nožní partie. Systém má zvýšený počet trysek v zádové části, je velmi efektivní a přinese vám příjemné chvíle při jeho používání. Ovládání systémů je velmi snadné pomocí elektronického tlačítka, které zapíná a vypíná hydro/aero systém a navíc také umožňuje pulsaci obou systémů . Vodní systém má regulátor vzduchu, jehož pomocí můžeme přisávat pasivní vzduch do vodního potrubního systému a tím regulovat intenzitu masáže Trysky v bokách vany jsou tzv. MINI trysky, jejich průtok je cca 20 litrů vody za minutu, mají regulovatelný směr víření a při provozu rozbouří vodu v celé vaně. Zvýšený počet zádových MICRO trysek zaručuje dokonalé, avšak citlivé promasírování všech svalových partií zad. Také tyto trysky mají regulovatelný směr proudu a jejich průtok je cca 10 litrů za minutu. Jejich intenzita masírování je vzhledem k bezpečnosti (není dobré vystavovat páteř silnému proudu vody) nižší než u trysek bočních. Naproti tomu nožní SUPER tryska má průtok cca 40 litrů za minutu, její masáž je velmi intenzivní a dokonale promasíruje celá chodidla. Tato tryska je také směrově nastavitelná a je možné ji jednoduchým šroubováním zavřít či otevřít. Ploské aerotrysky ve dně zaručují komfortní relaxaci při používání tohoto systému.
Hydromasážní systém je díky speciálním fittingám, lepeným spojům a vynikající montáži dokonale odvodněn, tzn. v systému nezůstává po vypuštění vany zbytková voda, která by se kazila a rostly by v ní bakterie. Aerosystém je po vypuštění vany automaticky vysušen ventilátorem.
Trysky a viditelné komponenty jsou pochromovány u německé firmy Fischer, která pracuje pro automobilový průmysl (Mercedes, BMW, Audi, VW, Škoda, Seat…..) a tudíž jsou velmi kvalitní a odolné.

Micro-záda 8ks
Super-nohy 1ks
Air-dno 8ks
Mini - boky 6ks
Sání 1ks
Elektro ovládání 1ks
automatické přisávání vzduchu  
Dvoucestný ventil 1ks
Odtokový komplet  
Světlo modré 1ks


Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Hydromasážní systém Ocean Wide STANDARD PLUS 3 / bez vany

Hydromasážní systém Ocean Wide STANDARD PLUS 3 / bez vany
Diskuse k produktu Hydromasážní systém Ocean Wide STANDARD PLUS 3 / bez vanyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím