PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže

Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže
Další obrázky:
Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže Fotogalerie: Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže
Výrobce EAGO
Dostupnost Obvykle do 1-2 týdnů
Kód produktu DZ945F3 - stříbrná
Kategorie Parní sprchové boxy


Varianty produktu:


Uvedená cena produktu bez montáže je platná pro všechny subjekty (domácnosti, živnostníky a firmy) a obsahuje 21% DPH. Uvedená cena s montáží je uvedena pro domácnosti jenž mají obytnou plochu bytu do 120 m2 nebo rodinného domu do 350 m2. Pokud máte plochu bytu větší než 120 m2 nebo rodinného domu větší než 350 m2 nebo jste živnostník či firma a chcete od nás montáž v ceně, pak musíte z uvedené ceny odečíst 15% a připočíst 21%. Dopravu a montáž zajišťujeme po celé České republice dle podmínek specifikovaných v záložce doprava. Ceny pro Slovensko přepočítáváme nákupním kurzem EUR z České Spořitelny k danému dni uzavřené objednávky. Pokud stavební připravenost není přímo uvedená u produktu, nebo neodpovídá standardizované stavební připravenosti v sekci Rady a Návody, pak nás neváhejte kontaktovat o pomoc.

 

TOP VLASTNOSTI ZNAČKY EAGO (proč koupit právě EAGO oproti ostatním):

EAGO vyniká především kvalitou zpracování, kvalitou použitých materiálů, zkrátka kvalitou. Investované finance do produktů značky EAGO najdete především v kvalitních silných akrylátech, silnostěnných hliníkových konstrukcí, vysoce kvalitních parních vyvýječích, atd. Jak se říká poměr cena / výkon  - u EAGO jde především o kvalitu jenž je vidět a vynaložené prostředky zde najdete.

 
PARNÍ BOX EAGO Nepal Peak DZ945F3 STŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222 cm
 
Popis:
Parní box EAGO Nepal Peak Vám nabízí maximální komfort. Navržen je pro jednu osobu ,ale i přesto náš parní box má pro Vás spoustu místa k nerušenému odpočinku. Elegantním prvkem jsou zde bezrámové posuvné dveře doplněny čirým sklem s využitím hliníkového profilu ve stříbrném matu. Zde bylo použito bezpečnostní sklo o tloušťce 6mm. Dalším faktorem dodávající boxu jednoduchý a nezapomenutelný design je nápaditě navržená zadní stěna z neprůhledného skla v bílé, stříbrné či modré barvě. Parní box byl navržen pro jednu osobu a tudíž zde nesmí chybět praktické sklápěcí sedátko. Sedátko si lze objednat v různých barevných kombinací (bílá, červená, šedá) tak si můžete sám dotvořit design své relaxace. K dokonalé masáži je k dispozici 10 trysek, a k absolutnímu odpočinku Vám zde dopomůže jedinečná aromaterapie. Nedílnou součástí je možnost změny volby barevného osvětlení (chromoterapie), která navozuje uklidňující atmosféru. Osvětlení pro barevnou terapii, které pomalu střídá hlavní barvy. Opakovaným stlačením si můžeme zvolit nám nejvíc vyhovující barevnou kombinaci.Další parametry boxu: 10 hydromasážních trysek, Rádio- FM možnost navolení 10 stanic a přepínání mezi nimi, ruční sprchou, stropní sprchou, moderní funkcionalistickou pákovou baterií. Je zde možnost přepínání ruční sprcha / stropní sprcha, tato funkce umožňuje zda voda bude téci do ruční sprchy a nebo do stropní sprchy, parní generátor 3kw, užitečný stojan pro hygienické potřeby- šampón, mýdlo, kondicionér, digitální ovládací panel, příjemnou inovací se zde stal zabudovaný displej v zrcadle, praktická digitální regulace teploty a času parního saunování, ventilátor, dešťová stropní sprcha takzvaný tropický déšť, užitečné vyprázdnění zbytkové vody, vysoko posuvná ruční pochromovaná sprcha
Parní generátor
Relaxujte a uvolněte svou mysl. Tato jednotka se vyznačuje vysokou kvalitou. Parní generátor (3000 wattů) začne produkovat horkou páru během necelých 2 minut. Parní terapie nabízí mnoho pozitivních zdravotních výhod, jako je relaxace svalů a kloubů, hydratace pokožky, odstraňuje toxiny z těla, posiluje váš imunitní systém, zklidňuje od astmatu, alergie, artritidy a mnohem více. Můžete nastavit dobu trvaní a kontrolovat teplotu páry v parní jednotce pomocí LCD ovládacího panelu.
Pomocí parního vyvíječe je do boxu vháněná pára - pravá osmanská - turecká parní lázeň je při teplotě 42 až 44 stupňů Celsia. Box je schopen vytopit párou na teplotu do 50 stupňů Celsia. Je možné přidávat bylinné extrakty pro zvýšení účinku uvolnění horních cest dýchacích - například Eukalyptus Globulus
 
 Hydroterapie zad masážními tryskami
Tato jednotka obsahuje 6 nastavitelných masážních trysek pro dvě osoby. Pro příjemný relaxační účinek je možné nastavit každou vodní trysku na konkrétní svaly, či problémová místa na těle.

Ruční sprcha
Multifunkční ruční sprcha může být použita jako normální sprcha umístěná na nosné tyči, nebo může být použita samostatně jako ruční sprcha.

Tropický déšť (stropní sprcha) se světly
Toto je jeden z nejlepších způsobů sprchování. Stříkací trysky jsou vyrobeny z kaučuku s cílem snížit nahromadění vápníku. Režim světla lze zapnout a vypnout na LCD ovládacím panelu.

FM Rádio / CD
Tato jednotka obsahuje zabudované FM rádio s jedním nepromokavým stereo reproduktorem, který Vám umožní užívat si parní lázeň nebo sprchu při poslechu hudby. FM vysílač vám umožní poslouchat vaši oblíbenou hudbu z vašeho iPod nebo Mp3 přehrávače.

Akryl & tvrzené sklo
Výroba akrylátové skořepiny podléhá nadstandardním zkouškám odolnosti a výrobce tím splňuje ty nejpřísnější normy. Tento akryl je 100% elektricky odolný a je podpořen 6 vrstvami skleněných vláken pro extrémní tvrdost. Je to jeden z nejhladších akrylů dostupný na celém světě a je jednoduchý na údržbu. Parní box má navíc 8 mm tlusté tvrzené bezpečnostní sklo.

Odtahový ventilátor
Odtahový ventilátor můžete zapojit na jednotku do svého současného ventilátoru / výfukového systému.

Úložná police

Tato jednotka byla navržena s prostorným skladovacím regálem pro odložení šampónů, mýdel, atd.

Pevná mosaz, příslušenství pokryté chromem

Užijte si vysokou kvalitu s důrazem na všechny sprchové jednotky a nerezové součásti.
 

Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže

Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montáže
Diskuse k produktu Parní box EAGO Nepal Peak DZ945F3 SŘÍBRNÁ VERZE 100x100x222cm včetně montážePři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím